«Галичанка» у Єврокубку зіграє проти команди свого екстренера

Сьогодні відбулося жеребкування  1/8 фіналу Європейського кубка з гандболу: Галичанка» отримала у суперники білоруський клуб «Вікторія-Берестьє» (Брест), який зараз очолює колишній тренер львів’янок Василь Козар.

Головний тренер «Галичанки» Віталій Андронов прокоментував такий жереб:

Continue reading “«Галичанка» у Єврокубку зіграє проти команди свого екстренера”

Віталій Андронов: «Чекаємо наступного суперника та дивимося із хорошою перспективою у майбутнє»

Львівська «Галичанка» зуміла порадувати вболівальників українського гандболу, здобувши квиток до 1/8 фіналу Єврокубка. Команда дякує усім за підтримку. Водночас головний тренер львів’янок Віталій Андронов підсумовує виступ своєї команди в 1/16 Єврокубку.

Continue reading “Віталій Андронов: «Чекаємо наступного суперника та дивимося із хорошою перспективою у майбутнє»”

Галичанка виходить в 1/8 Єврокубку

 
“Галичанка” вдруге обігрує чемпіона Північної Македонії
 
Сьогодні, 22 листопада, відбувся матч-відповідь 1/16 Європейського кубку з гандболу між львівською Галичанкою та ЗРК Куманово. Гра, як і 20 листопада, відбувалася на паркеті палацу спорту “Галичина”. Після першого матчу українки забезпечили собі комфортну перевагу в 16 м’ячів (33:17), тож врятувати македонок могло лише диво, – інформує медіаресурс PLAYPRO. 

Єврокубок у Львові: цієї п’ятниці та неділі

Цієї п’ятниці, 20 листопада, та неділі, 22 листопада у Львові, в палаці спорту «Галичина», пройдуть два матчі Європейського кубка сезону 2020/2021. Чемпіон України – львівська «Галичанка» зустрінеться з чемпіоном Північної Македонії – ZRK Kumanovo в межах 3-го кваліфікаційного раунду Єврокубка.  Для обох команд ці ігри стануть стартовими у Єврокубку 2020/21, адже вони як переможці національних чемпіонатів розпочинають одразу з 1/16 фіналу.

Continue reading “Єврокубок у Львові: цієї п’ятниці та неділі”

У Суперлізі стає гаряче: «Галичанка» зміцнює лідерство, а південки влаштовують бійку (відео)

13-14 листопада у жіночій Суперлізі відгриміли баталії 5-го туру чемпіонату України з гандболу. До того ж цього разу таки дійсно відгриміли, адже не обійшлося навіть без бійки під час матчу.

Continue reading “У Суперлізі стає гаряче: «Галичанка» зміцнює лідерство, а південки влаштовують бійку (відео)”

«Галичанка» вирушила до столиці

Сьогодні зранку «Галичанка» взяла курс на Київ. Саме у столиці цієї п’ятниці та суботи, 13-14 листопада, відбудуться ігри 5-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги сезону 2020/21.

Continue reading “«Галичанка» вирушила до столиці”

Воротарка “Галичанки” працюватиме в Управлінні спорту Львова

Гандболістці «Галичанки» Марії Гладун довірили місце у команді Управління спорту Львівської міської ради.
Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив очільник Управління Антон Нікулін:

Continue reading “Воротарка “Галичанки” працюватиме в Управлінні спорту Львова”

Цього місяця Львів прийматиме Єврокубок

Невдовзі львівська «Галичанка» розпочне боротьбу за гандбольний Єврокубок. Львівська команда залишилася єдиним представником України у жіночих єврокубках у сезоні 2020/21 після того, як з Європейського кубка вибув миколаївський «Реал», поступившись в овертаймі у 2-му кваліфікаційному раунді.

І вже за два тижні чемпіонки України  зіграють проти чемпіонок Північної Македонії – ZRK Kumanovo. І «Галичанка», і  ZRK Kumanovo як переможці національних чемпіонатів стартують одразу з 3-го кваліфікаційного раунду Європейського кубка.  

За домовленістю сторін обидва матчі відбудуться у Львові – у палаці спорту «Галичина»: 20 листопада (пятниця) о 19 год., 22 листопада (неділя) о 12 год.

Continue reading “Цього місяця Львів прийматиме Єврокубок”