“Галичанка” долучилася до благодійної акції “Миколай дітям у лікарнях”

Гандболістки львівської “Галичанки” долучилися до благодійної акції “Миколай дітям у лікарнях”,  мета якої подарувати свято дітям, до яких через важкість хвороби не можна заходити нікому, окрім лікарів.

“Свято Миколая. Ще звечора ти чекаєш. А що ж це буде? – передчуваєш зустріч з казкою. Ранок: запах ялинки і мандаринок, пакунок під подушкою, радість розгортання подарунку. А що ж там всередині? – і біжиш хвалишся друзям та рідним…
А тепер уяви: ти в лікарні. Через важкість хвороби до тебе не можна заходити нікому, окрім лікарів, та інколи навіть встати з ліжка немає сил.
А свято — ось воно! І дуже хочеться чогось доброго і світлого…
Щороку десятки дітей на Миколая залишаються в лікарнях. В основному це діти з важкими захворюваннями. І саме вони, як ніхто, заслуговують на радість і казку.
У Миколая багато доріг, але найважливіша веде до хворих діток”, – написали організатори акції.

Гандболістки “Галичанки” радо відгукнулися на цю добру величну справу.  І стали помічником Миколая: – https://goo.gl/PdTzfR – у цій таблиці, “галичанки” обрали дитинку, для якої захотіли стати персональним Миколаєм й  принесли до майстерні Святого Миколая за адресою: м. Львів, пр.Чорновола 45«а» корпус 8 для діточок подарунки, які ті мріяли отримати на свято. 

Всі адресні подарунки вже закуплено, але  є дітки, про яких волонтери ще можливо не знають. І кожен з вас може подарувати свято тим дітям, які найбільше потребують дива й радості.  Скарбничка Миколая – ПриватБанк 4731 2171 0995 3453 (Ліпська Н.С.) (призначення “Миколай”) або  https://goo.gl/PdTzfR

Робіть добро, даруйте дітям щастя та любов!