У гандбольної «Галичанки» змінився головний тренер

Новим головним тренером львівської «Галичанки» стає Василь Козар. Про зміну керманичів у львівському клубі повідомив його президент Роман Федишин: «Тетяна Штефан відпрацювала багато років з «Галичанкою» й команда досягла певних успіхів: ми були чемпіонами України. Щиро вдячні Тетяні Володимирівні за її внесок у розвиток команди. Тепер команда потребує оновлення, тому ми й запросили до роботи Василя Козара. Другого тренера також шукаємо, вже ведемо перемовини й у найкоротші терміни дамо знати його ім’я».

Нагадаємо, що Василь Козар очолював  «Галичанку» й раніше – з 2007 року до листопада 2015 року.  Під його керівництвом команда ставала чемпіоном України, двічі доходила до півфіналу Кубка Виклику та до третього раунду Кубка ЄГФ. Василь Миколайович є старшим вчителем відділення гандболу у Львівському училищі фізичної культури, в якому виховується резерв «Галичанки». Гандбольні команди ЛУФК вже три роки поспіль є чемпіонами України серед дівчат. 

ДО УВАГИ ЗМІ !!! Поставити запитання Роману Федишину щодо зміни тренерського складу можна буде завтра, 11 травня, о 9 год. на тренуванні команди (спорткомплекс ЛНУ, вул. Марка Черемшини, 31).