Сьогодні свій день народження святкує президент “Галичанки” Роман Федишин

Сьогодні, 18 червня, свій 49-й день народження святкує Роман Степанович Федишин – відомий на Львівщині та поза її межами благодійник і меценат, президент гандбольної “Галичанки” та президент Федерації гандболу Львівської області. 

Роман Степанович – людина багата не словом, а ділом, саме завдяки його підтримці розвивається гандбол не лише у Львівській області, але й в Україні. Адже на сьогодні “Галичанка” є найсильнішою командою країни – чотириразовий чемпіон України, чемпіон міжнародної Балтійської ліги, дворазовий володар Кубка України, дворазовий володар Суперкубка України.  А гандболістки “Галичанки” постійно входять до складу збірних команд України – національної та молодіжної, в лавах яких захищають честь нашої держави на найпрестижніших європейських та світових чемпіонатах.

За вагомий внесок у розвиток спорту пан Роман на початку травня був нагороджений почесною грамотою Львівської обласної держадміністрації на фінальній грі чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2017/2018.

До слова, у гандболі Роман Федишин із самого дитинства…

БІОГРАФІЯ
Федишин Роман Степанович народився 18 червня 1969 року в м.Львові.

З 1976 р по 1984 рр. – учень Львівської СШ №2. З третього класу займався гандболом, згодом запросили до юнацької збірної України, тому в 9-10 класах навчався в Київському спортивному інтернаті.

У 1986 р – вступив на перший курс Запорізького індустріального інституту.

З 1981 р по 1989 рр. – служив в армії. Виступав за команди Одеського та Львівського СКА. Через травми спортивну кар’єру завершив у 1989 р.

Перевівся на навчання до Львівського торгово-економічного інституту, який закінчив у 1993 році за спеціальністю “товарознавець”.

У 1993 році Роман Федишин очолив ТП «Шувар» з колективом чисельністю 8 осіб, яке згодом розвинулося у багатогалузеве підприємство, створивши понад 5000 робочих місць. Підприємство є лідером в Україні в організації управління ринку сільгосппродукції. А сам Роман Степанович сьогодні є Головою асоціації гуртових ринків сільськогосподарської продукції України та вдруге обраний Президентом Фонду Центральноєвропейської ініціативи гуртових ринків. 

За свою діяльність  нагороджувався грамотами і дипломами міністрів, Золотою медаллю “Лідер національного бізнесу”, орденом Знак Пошани Міністерства АПК та іншими відзнаками.

Тричі обирався депутатом Львівської міської ради.

Отож, як бачимо, уродиник –  видатна людина свого часу, багатогранна діяльність якого приносить справжню користь і спорту, й суспільству. Шановний Романе Степановичу, щиросердно вітаємо вас з днем народження та бажаємо залишатися таким же сильним, сміливим, впевненим у справах, бадьорим і активним у спорті, веселим та енергійним у житті.  Також зичимо Вам здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного добробуту і щастя.  Для нашої команди Ви батько — мудрий, надійний і розважливий. Ми Вас любимо, цінуємо, поважаємо. Зі святом!

Ваша “Галичанка”

Фото РОМАНА ШАРОГО