Заручини і не тільки: як відпочивали лінійні та розігруючі «Галичанки»

Продовжуємо разом з вами стежити за тим, як проводять літню відпустку гандболістки львівської «Галичанки»

Про свій відпочинок розповіли лінійні Ірина Стельмах, Ольга Василяка, Наталія Сабова та розігруючі Маряна Маркевич і Софія Давидянц.

Ольга Василяка (20 років) на початку червня стала віце-чемпіонкою України з пляжного гандболу серед жінок. А відпустку провела у рідному місті Олександрія Кіровоградської області разом з батьками.  Відпочивали активно: їздили на озеро, гуляли в лісі. Звісно, не обійшлося й без того, що Оля допомагала мамі – варила варення та готувала закрутки. Дівчина тішиться: і смаколики на зиму заготувала, і з рідними побувала.

Ольга Василяка: «Ці дні були незабутніми та цінними, адже вкрай рідко буваю вдома».

Ірина Стельмах (24 роки) також відпочивала по-родинному: провідала тітку у Києві та з’їздила додому – у смт. Козова Тернопільської області.

Життя  Наталії Сабової (22 роки) цього літа кардинально змінилося. 2 червня гандболістка отримала пропозицію руки та серця від хлопця Романа, який, до слова, є одним з найвідданіших ультрас «Галичанки».

Наталія Сабова: «Того дня нашим стосункам виповнювалося 3 роки. Коханий влаштував мені гарний романтичний день, а ввечері запропонував піднятися на Високий Замок. Це особливе місце для нас. Напівдорозі  Роман зав’язав мені очі стрічкою, і далі я рухалась з заплющеними очима.  Ці емоції не передати словами. Звичайно, я очікувала буде сюрприз, але щоб такий!!! Коли мені розв’язали очі на самій верхівці Високого Замку, я побачила коханого, який припав на коліно, тримаючи в руках заповітну червону коробочку з обручкою. Він сказав одні з найголовніших слів:  «чи готова я провести з ним усе своє життя. Поруч стояло багато його друзів з фаєрами, все навколо  неймовірно гарно горіло і світилося… Це був один з найкращих моментів в історії нашого кохання!»

А ще Наталка закінчила 5-й курс Львівського державного університету фізичної культури, однак продовжуватиме навчання в магістратурі. А ось гандбольну кар’єру дівчина вирішила завершити, оскільки захотіла спробувати себе в іншій сфері.  Наталка переїхала на малу Батьківщину – в Кам’янець-Подільський, де тепер працює, бавиться з племінником і найголовніше – готується до весілля.

Маряна Маркевич (20 років) літо розпочала зі здобуття срібної медалі на чемпіонаті України з пляжного гандболу серед жінок, а також з участі у міжнародному турнірі в Угорщині в складі молодіжної збірної команди України (1998 р.н.). Згодом подалася в гори. Відвідала «Карпати», які надзвичайно любить. Побувала ще й на горі «Захар Беркут», де є багато розваг для молоді, а з висоти пташиного лету відкривається  надзвичайний краєвид.

Також провідала рідних вдома, разом влаштовували смачні й веселі сімейні пікніки. Однак попри гарний відпочинок з нетерпінням чекає повернення до Львова, бо скучила за товаришками по команді та тренуваннями.

 Софія Давидянц (21 рік) побачила кілька країн. Літо  розпочала з подорожі до Грузії, в якій проживають її родичі. Потім була у Сеулі (Південна Корея), де в лавах національної збірної України проходила тренувальні збори та змагалася на міжнародному турнірі. А ось відпочивала у рідній Україні – вдома на Запоріжжі, також  з’їздила з бабусею на море у Кирилівку (Запорізька область). Ловіть селфі від нашої красуні прямісінько з морського узбережжя Кирилівки.

Далі буде…

Підготувала Наталія Васьо