Гандболістці «Галичанки» Тетяні Поляк – 19!

Сьогодні, 27 липня, вітання з нагоди 19-річчя приймає гандболістка львівської «Галичанки» Тетяна Поляк.

Цьогоріч свій день народження Тетяна зустріла на зборах у Херсонській області.  Зрештою, як і в попередні роки… Адже саме у липні  «Галичанка» розпочинає підготовку до нового змагального сезону. А Тетяна ще зі шкільної лави виступає за цю команду, тому вже давно звикла, що її дні народження проходять  на зборах. Зате у «галичанок» і на зборах бувають свята. І сьогодні дівчата поласували солодким за здоров’я уродинниці.

Бути гандболісткою Тетяні судилося, напевно, з самого народження. Оскільки її мама також гандболістка, майстер спорту. Навчалась в Київському спортивному інтернаті, а після закінчення – у Львівському університеті фізичної культури. І також колись (у 1991-1995 рр.) виступала за «Галичанку». Ії дівоче прізвище Лазорко. До слова, грала  разом з  екс-тренером “Галичанки” Тетяною Штефан. Сьогодні мама працює тренером у Городенці Івано-Франківської області, де і народилася Танюша Поляк. З дитинства  дівчина   тільки й чула про гандбол, і, звичайно, полюбила цей вид спорту. Сама попросила маму записати її на гандбольну секцію. Згодом пройшла відбір  у Львівське училище фізичної культури (ЛУФК), а невдовзі і в «Галичанку».

ЛУФК закінчила з похвальною грамотою «За здобутки у спорті» та була визнана  однією з кращих учениць  за підсумками 2015/2016 навчального року.  Продовжила навчання у Львівському державному університеті фізичної культури, де опановує фах тренера. Але Тетяну цікавить не лише  ця професія, тому після закінчення ЛДУФК планує ще навчатися в інших ВНЗ. 

Здобутки. Неодноразова чемпіонка України серед дівчат. У складі “Галичанки” – багаторазова чемпіонка України серед жінок, володарка Кубків України (2016 та 2017 рр.) та Суперкубків, учасниця престижних Єврокубків, чемпіонка Балтійської ліги 2017/2018.

Збірна. У складі молодіжної збірної України – учасниця відбіркових ігор до чемпіонатів Європи та світу. У 2015 році грала за юнацьку збірну U-17 на відбіркових іграх до чемпіонату Європи у Будапешті. Пізніше виступала за молодіжну збірну U-19 в Білорусі також на відборі до чемпіонату Європи. У 2016 році їздила за молодіжну збірну U-20 у Чорногорію, де змагалися за путівку на чемпіонат світу. А цього сезону неодноразово викликалася і до лав національної збірної України та має всі шанси закріпитися у головній команді країни.

Хобі: бадмінтон,волейбол.

Життєве кредо: без любові не буває перемог.

 Отож, увесь дружній колектив «Галичанки» насамперед бажає Тетянці яскравої любові та гучних перемог, а також безмежного щастя і міцного здоров’я. Щоб тебе оточували люди, які по-справжньому люблять і цінують! Щоб всі твої мрії і плани здійснювалися!

Підготувала Наталія Васьо