«Галичанка» вітає футзальну «Енергію» зі здобуттям Суперкубка України

Матч за футзальний Суперкубок відбувся 8 вересня у Львові.  Гандболістки львівської “Галичанки” вирішили підтримати колег-ігровиків зі СК “Енергія”.

Це була справжня спортивна битва лідерів українського футзалу, адже у матчі за Суперкубок зустрічалися володар Кубка України, срібний призер Екстра-ліги 2017/2018 — львівська “Енергія” та чинний чемпіон херсонський “Продексім”.

«Енергетики» двічі змушені були відіграватися у рахунку, але все ж здобули дійсно вольову перемогу. «Енергія» – Продексім» – 4:3 (2:3).

Вперше «Галичанка» підтримувала «Енергію» на грі і вперше «Енергія» здобула Суперкубок!!! Збіг? Не думаємо. 

Жарти жартами, а хлопці дійсно молодці. Ото був матч! Пристрасті зашкалювали…принаймні, у гандболісток «Галичанки»: дівчата переживали, вболівали, кричали, плескали й навіть подумки кілька разів вистрибували на майданчик, щоб допомогти забити гол – бо все, що гра, їм не чуже .

А капітан «Галичанки» Наталія Савчин ще й стала переможцем у розіграші призів від «Енергії», отримавши у подарунок гарний м’яч. Це стало приємним сюрпризом  для капітана “Галичанки”, у якої того дня були іменини.

Гарний матч, гарний результат і, “Галичанка” сподівається що, це стане гарною традицією, коли львівські команди різних видів спорту приходять підтримувати своїх на важливих матчах. Адже Львів – спортивна столиця. 

Підготувала Наталія Васьо

Фото Романа Шарого