Цього сезону “Галичанка” припиняє виступи у Єврокубку

Львівська “Галичанка” поступилася данському “Віборгу” в межах першого кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ. Обидва матчі проходили на майданчику суперниць й завершилися їх перемогою  з однаковим рахунком – 33-22 – в першій та другій грі.

Отож, путівка в другий раунд Кубка ЄГФ дісталася данським гандболісткам. Відповідно “Галичанка” у цьому сезоні припинила виступи в євротурнірі.

1-й матч, 15 вересня 

Віборг – Галичанка – 33-22 (16:8)

Голи: “Галичанка” – Ірина Стельмах (6), Наталія Савчин (5), Мар’яна Маркевич (4), Софія Давидянц (3), Ілона Гайкова (2), Анастасія Баранович (1), Юлія Головко (1).

2-й матч, 16 вересня

Галичанка – Віборг – 22-33 (10:14)

Голи: “Галичанка” – Наталія Савчин (6), Ірина Стельмах (4), Мар’яна Маркевич (3), Анастасія Баранович (3), Ілона Гайкова (2), Тетяна Поляк (2), Софія Давидянц (1), Тетяна Череп (1).

Варто зауважити, що “Галичанці” зі старту попався сильний суперник: минулого сезону “Віборг” дійшов до півфіналу Кубка ЄГФ. І взагалі збірна Данії є постійним учасником чемпіонатів світу, свого часу Данія тричі перемагала на Олімпійських іграх, відтак рівень данського гандболу і будь-якого клубу країни значно вищий від українського. Попри те, що “Галичанка” випала з Єврокубкової боротьби, не забуваймо, що другий сезон поспіль львівська команда – єдиний представник України у жіночих гандбольних Єврокубках. Отож, тішить вже той факт, що маємо постійне представництво  на євроарені.