У «Галичанці» змінився головний тренер

Нового тренера представили команді сьогодні зранку

Відтепер «Галичанку» очолюватиме Віталій Андронов, який має багатий тренерський досвід, адже свого часу був головним керманичем чоловічої збірної України з гандболу.

Довідка. Віталій Андронов народився 3 травня 1972 року у Києві. Грав у командах СКА Київ, «Будівельник», «Шахтар» Донецьк, потім – за кордоном і завершив ігрову кар’єру у «Портовику» (Южний), вигравши «золото» чемпіонату України. Майстер спорту міжнародного класу з гандболу. Бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу 1991 року в Афінах (у складі молодіжної збірної СРСР). П’ятиразовий чемпіон України. Десять років виступав за національну збірну України, був її капітаном. Фіналіст Кубка ЄГФ у складі донецького «Шахтаря». Учасник Ліги чемпіонів. 

Після завершення ігрової кар’єри одразу перейшов на тренерський місток у клубі «Портовик»,  де відпрацював вісім років. У 2009-му році очолював молодіжну збірну України. З жовтня 2015 по лютий 2018 р. був головним тренером чоловічої збірної України.

 Новий тренер вже встиг провести перше тренування з «Галичанкою». Команда готується до чергового туру чемпіонату України, в межах якого прийматиме херсонську «Дніпрянку» (15-16 березня).