Чому львівські гвардійці викликали гандбольну «Галичанку» на герць (фото)

Сьогодні, 7 березня, відбувся доволі неочікуваний і дуже цікавий гандбольний матч: військовослужбовці 2-ої Галицької бригади Національної гвардії України помірялися силами з львівською «Галичанкою».

Це, власне, нацгвардійці викликали на гандбольний двобій львівських гандболісток – чотириразових чемпіонок України. Вже упродовж двох сезонів нацгвардійці вболівають за «Галичанку» не лише на домашніх матчах, але й підтримують на виїзних іграх в Ужгороді, де також розташована військова частина НГУ. Вболівали-вболівали нацгвардійці та й самі вирішили зіграти у гандбол. Хлопці старанно готувалися до матчу упродовж двох тижнів: вивчали правила, передивлялися гандбольні ігри та навіть «орендували» у «галичанок» кілька м’ячів для тренувань.

Зрозуміло, що у грі перемогли досвідченіші гандболісти –  «галичанки» з рахунком 15:8. Проте декотрим голам у виконанні нацгвардійців аплодували навіть вболівальники та лава запасних львів’янок, адже хлопці дійсно старалися. Ба,  більше – нацгвардійці взяли реванш у післяматчевому конкурсі – серії пенальті, здолавши «галичанок» з рахунком 4:2. Щоправда, як підслухала журналіст команди, «галичанки» навмисно піддалися своїм суперникам, щоби зробити їм приємне. Так це чи ні, але факт залишається фактом, тобто результат – на табло, точніше у протоколі, який особисто вела капітан «Галичанки» Наталія Савчин, не довіривши цю важливу справу нікому.

ФОТО Євгена Кравса

Після завершення змагальної частини відкрилася таємниця, чому ж нацгвардійці зініціювали цей матч.  Щоби привітати дівчат зі святом весни! Після матчу подарували квіти й великий торт! І найголовніше – гарний настрій!

«Галичанка» Олександра Фурманець, яка у цьому сезоні перейшла до львівського клубу з ужгородських «Карпат», була приємно здивована такому сюрпризу. Інші гравчині нацгвардійців уже знають, адже час від часу бували у них в гостях: то на екскурсію до частини приїздили, то солдатську кашу на полігоні куштували. А ось Олександра тільки-но познайомилась  з хлопцями:

«На такому заході я вперше. Це було досить цікаво, незвично та навіть складно грати з командою, яка займається гандболом не професійно.  І дуже неочікувано було почути привітання з 8 березня від нацгвардійців. Приємно, оскільки вони не забувають, що ми не тільки спортсмени, а й дівчата (усміхається)».  

 

Підготувала Наталія Васьо
Фото Романа Шарого