Вісім гандболісток львівської “Галичанки” пройшли підготовку у збірних командах України

Одразу вісім гандболісток львівської “Галичанки” пройшли вишкіл у лавах  збірних команд України

Ілона Гайкова, Марія Гладун та Олександра Фурманець перебували у національній збірній. Головна команда країни спершу була на зборах в Конча-Заспі (17 – 20 березня).  У рамках зборів фахівці Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання та спорту України провели дослідження фізичного та психологічного стану гандболісток. А вже 22-23 березня збірна України зіграла у Мінську два контрольні матчі проти збірної Білорусі.  Українки, на жаль,  поступилися в обох іграх з рахунком 28:36 та 29:36 відповідно. Наша команда вперше грала під керівництвом олімпійської призерки Наталії Ляпіної, яка нещодавно стала в.о.  головного тренера. Зауважимо, що Наталія Ляпіна є першою в історії жінкою, яка очолює збірну команду України.

Крім Ілони Гайкової, Марії Гладун та Олександри Фурманець, були у збірній й інші «галичанки», які сьогодні виступають за кордоном. Це Наталія Воловник, Наталія Стрюкова (обидві – «Енерга», Польща) та екс-капітан львів’янок Леся Смолінг («Гомель», Білорусь). Через травми пропустили збори «галичанки» Наталія Савчин, Ірина Стельмах та Софія Давидянц.

Паралельно з дорослою командою в Конча-Заспі проходили  збори й українські юніорки (U-19). У зборах взяли участь п’ять гандболісток «Галичанки» – воротар Вікторія Салтанюк та польові гравці Юлія Головко, Катерина Козак, Валентина Фроляк та Діана Дмитришин.

Підготувала Наталія Васьо на основі матеріалів ФГУ