Львівська «Галичанка» сьогодні зіграє перший матч другого етапу гандбольної Суперліги

Трійка лідерів вступає у гру

Сьогодні, 27 березня, в Ужгороді розпочинається другий етап чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону-2018/2019.

Перший етап чемпіонату, в межах якого відбулося десять турів (20 ігор), завершено, і тепер найсильніші три команди за його підсумками сформували групу «А» та безпосередньо поведуть боротьбу за золоті медалі. Команди, які посіли 4-6 місця, потрапили до групи «Б».

Отож, у трійці лідерів – львівська «Галичанка», миколаївський «Реал» та ужгородські «Карпати», які посіли 1, 2 та 3 місця відповідно за результатами першого етапу. Херсонська «Дніпрянка», «Бровари» та київський «Спартак»  зіграють у другій трійці.

На другому етапі команди проведуть в трійках ще три тури (з 11 по 13) зі збереженням очок з першого етапу. Якщо після завершення 13 турів  різниця в очках між командами, що зайняли перше і друге місця, складе 5 очок і менше, то для визначення чемпіона України між ними відбудеться серія ігор до двох перемог по системі «плей-офф». Команда, яка після другого етапу посяде третє місце в групі А, зіграє з переможцем групи Б по системі плей-офф до двох перемог.

Розклад ігор 11 туру, група А (Ужгород):

27 березня о 18:00 – «Карпати» – «Галичанка»

28 березня о 18:00 – «Карпати» – «Реал»

29 березня о 15:00 – «Реал» – «Галичанка»

Склад «Галичанки» на ігри 11 туру:

Воротарі Марія Гладун і Вікторія  Салтанюк та польові гравці Наталія Савчин, Ілона Гайкова, Анастасія Баранович, Мар’яна Маркевич, Софія Давидянц, Тетяна Поляк, Тетяна Череп, Юлія Головко, Ольга Братковська, Діана Дмитришин, Олександра Фурманець, Діана Колодійчак, Ольга Василяка, Ірина Прокоп’як.

МАТЧІ ТРАНСЛЮВАТИМУТЬСЯ НАЖИВО

Підготувала Наталія Васьо