Гандбольну «Галичанку» очолила Тетяна Штефан

У тренерському штабі  львівської «Галичанки» відбулися зміни. Новим головним тренером призначена Тетяна Штефан, яка раніше займала посаду другого тренера команди.

Колишній головний тренер Віталій Андронов отримав пропозицію від іншого гандбольного клубу, отож, залишає «Галичанку». Таке рішення за згодою сторін було прийнято сьогодні на засіданні президії гандбольного клубу «Галичанка», де були присутні президент  Роман Федишин, один з генеральних спонсорів  Ростислав Кисіль та власне Віталій Андронов. Керівництво клубу подякувало Андронову за співпрацю та побажало успіхів у майбутньому. У свою чергу й нещодавній головний коуч пообіцяв тримати зв’язок з командою й надалі:

Віталій Андронов: «Дуже вдячний Роману Федишину за те, що я працював у такій хорошій команді. Вдячний також своїм гравцям, тренерському штабу, всім людям, причетним до команди, за ці хороші часи. Ми добре зробили свою роботу, і я йду з почуттям виконаного обовязку. Приємно те, що керівництво пішло мені на зустріч, поставилось з розумінням і відпустило з добрими побажаннями. Я не втрачатиму звязок з «Галичанкою», ми будемо спілкуватися, консультуватися. «Галичанка» назавжди в моєму серці. Я переконаний, що і в клубу, і в Тетяни Штефан буде все добре, якби я не був впевнений у цьому, я б не пішов!»

Підготувала Наталія Васьо