Львівська «Галичанка» розпочинає підготовку до нового сезону

У тренерському штабі та у складі гандбольної «Галичанки» відбулися зміни

Вже завтра, 3 липня, гандболістки львівської «Галичанки» після відпустки повертаються до роботи. Головний тренер чемпіонок Тетяна Штефан розповіла про зміни у складі команди, нових гравців та представила другого тренера.

– Вирішили завершити ігрову кар’єру через сімейні обставини одні з наших лідерок – півсередня Ілона Гайкова та розігруюча Софія Давидянц.  Лінійна Ірина Стельмах переходить у білоруський «Гомель».  Не гратимуть й крайні Діана Колодійчак та Тетяна Череп.  Натомість приходять випускниці відділення гандболу Львівського училища фізичної культури 2002 р.н. – Марина Валієва, Катерина Козак, Діана Дмитришин, Ангеліна Овчаренко, яких ми вже підключали й минулого сезону, а також Яна Борисевич, Дарія Ляховенко і Вікторія Петрушко. З гандболісток 2003 р.н. беремо трьох учениць ЛУФК – Ірину Прокоп’як, яка дебютувала у «Галичанці» торік, і ще Христину Майкут та Олесю Дяченко.  Також попередньо планується, що гратиме за нас  досвідчена гандболістка ужгородських «Карпат» Анастасія Мелекесцева.

А чи визначились вже з кандидатурою другого тренера команди?

– Так. До команди повертається  Анжела Савченко.

Як плануєте провести тренувальний процес у липні?

– З 3 до 5 липня тренуватимемось у Львові, а вже 6 липня вирушаємо у Скадовськ Херсонської області на навчально-тренувальний збір. Збір планується потужним та насиченим, з трьома тренуваннями щодня, який триватиме до 19 липня. На зборах будуть не всі гравці, оскільки левова частина команди у ті ж дні проходитиме підготовку у лавах юніорської та молодіжної збірних України. Вже після зборів у Скадовську у повному складі продовжимо тренуватися у Львові та у серпні плануємо взяти участь у турнірі, на якому можна буде протестувати готовність гравців до нового сезону.

Підготувала Наталія Васьо