Тетяна Штефан: «На турнірі у Польщі ми випробовували молодь»

Львівська «Галичанка» повернулася з польського Любіна, де 18-19 серпня брала участь у ХХІІ міжнародному «Меморіалі Хенріка Круглинського». Престижні змагання зібрали представників одразу чотирьох європейських ліг – польської (клуби Metraco Zagłębie Lubin та ГК Кобєжице), словацької (Ювента Міхаловце), німецької (Mainz) та української («Галичанка»).

На жаль, підопічні Тетяни Штефан до призової трійки не потрапили. Головний тренер команди пояснила причини

 Тетяна Штефан:

Це був дуже сильний турнір.  Грали чемпіон Словаччини,  віце-чемпіон Польщі. Та й клуб з Німеччини – також потужний,  з  хорошими кидками у півсередніх. У нас порівняно молода команда. Крім того, ми були вимушені  підключати до гри всіх дівчат, у тому числі  новеньких та наймолодших. Звичайно, все це впливало на результати матчів, але нам потрібно було подивитися усіх гравчинь, щоби зрозуміти, хто з них зможе виходити на заміну нашим досвідченим Наталії Савчин, Мар’яні Маркевич, Тетяні Поляк. Тобто на турнірі у Польщі переважно грали молоді “галичанки” – 16-ти-19-ти років, а  суперницям- гандболісткам  – 28-30 років.

Не скажу, що дівчата не хотіли, бажання було, але у багатьох моментах підвела реалізація. Будемо працювати над своїми помилками. І ще раз зазначу, що основною задачею на турнірі у Польщі було випробування молоді. Наш перший головний старт – 24 серпня – боротьба за Суперкубок України»

Перемогу у турнірі здобули господарки – гандболістки Metraco Zagłębie Lubin, на другому місці – Ювента Міхаловце, на третьому – ГК Кобєжице.

Також було названо кращих гравчинь у складі кожної з команд-учасниць,  у «Галичанці» нею стала Маряна Маркевич (на фото).

Світлини – з сайту http://zaglebie.lubin.pl/