Вітаємо зі святом тренера воротарів Оксану Площинську

Сьогодні, 30 серпня, свій день народження святкує майстер спорту міжнародного класу з гандболу, тренер воротарів «Галичанки» Оксана Площинська.

Оксана знає про гандбол і «Галичанку»  усе! Адже вона грала у «Галичанці» першого скликання (від самого її заснування до 1995 року). І ще  Оксана – переможниця Ліги чемпіонів – найпрестижнішого Єврокубкового турніру. Тому ми надзвичайно тішимось, що така людина з’явилася у нашій команді рік тому.

Цікаво, що до 15 років Оксана займалася художньою гімнастикою – кандидат у майстри спорту. А потім прийшла у гандбол. Грала у кількох українських командах, а у 1988 році приїхала до Львова у команду майстрів «Імпульс», яка існувала перед «Галичанкою», відтак потрапила до «Галичанки», у якій пробула до 1995 року. Пізніше упродовж десяти років виступала за кордоном.
Виграла Кубок Кубків у складі запорізького «Мотору», Лігу чемпіонів разом з командою «Кометал» Македонія. Чемпіонка України, Македонії, Словаччини і навіть Заслужений майстер спорту Македонії.
Ще й успішний фітнес тренер – відкрила свій клуб, де працює як з жінками, так і з чоловіками
У «Галичанці» Оксані дуже подобається: «дівчата гарні і чемні, – радіє тренерка, – дуже добре ставляться одна до одної, що імпонує мені найбільше, клімат у команді – чудовий. Сподіваюся, що у нас все буде класно і буде результат!»
Отож, вітаємо нашу чарівну наставницю. Бажаємо здоров’я, щастя, відмінних результатів у всіх сферах діяльності і щоб воротарі під Вашим керівництвом ставали непробивними!