Львівська “Галичанка” вийшла до другого раунду гандбольного Єврокубка

Львів’янки двічі обіграли азербайджанський “Азерйол Баку”

7-8 вересня у Львові “Галичанка” розпочала боротьбу за Кубок ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону 2019/2020 рр. У палаці спорту “Галичина” львівські гандболістки – чемпіонки України приймали чемпіона Азербайджану – Azeryol Baku в межах першого раунду  Кубка ЄГФ. 

У першій грі господарки не розгубилися – розрив у рахунку часом доходив до восьми м’ячів на їхню користь, проте під кінець матчу гостям вдалося скоротити різницю.

«Галичанка» – Azeryol Baku 26:24 (15:12)

Голами у нашій команді відзначилися Олександра Фурманець 7, Мар’яна Маркевич 5, Тетяна Поляк 4, Юлія Головко 3, Христина Майкут 2, Анастасія Мелекесцева 2, Анастасія Баранович 1, Діана Дмитришин 1, Наталія Савчин 1.

У матчі-відповіді, який за домовленістю також провели у Львові, “Галичанка” вдруге перемогла Azeryol і пройшла у другий раунд Кубка ЄГФ.

Azeryol Baku – «Галичанка» –  18:23 (10:15)

Голи: Тетяна Поляк 7, Анастасія Баранович 4, Наталія Савчин 4, Олександра Фурманець 4,  Мар’яна Маркевич 2,  Юлія Головко 1,  Анастасія Мелекесцева 1.

Підтримували “Галичанку” у надважливих  стартових матчах Єврокубка разом з іншими прихильниками  також  львівський футзальний клуб «Енергія» (володар Кубка та Суперкубка України-2018), 2 Галицька бригада Національної гвардії України, ультрас “Галичанки”, волейбольний клуб “Барком-Кажани” (чемпіони України, володарі Кубка та Суперкубка України), чемпіон світу серед боксерів-професіоналів Роман Джуман, екс-галичанки Наталія Туркало, Ілона Гайкова, Вікторія Сідлецька, Марина Коновалова та інші. 

У другому кваліфікаційному раунді на “Галичанку” чекає румунський клуб Magura Cisnadie. Ігри заплановані на 12-13 та 19-20 жовтня. 

ФОТО – РОМАН ПОРОДКО