Савчин закинула 9 м’ячів, але Україна мінімально поступилась Польщі

Жіноча збірна України провела другий матч відбору на Євро-2020. Наша команда в Києві на майданчику Палацу спорту приймала команду Польщі.

Господарки невдало провели початок (2:7), але відіграли відставання і вийшли вперед (12:11). Перший тайм завершився нічиєю 14:14.

25 хвилин другого тайму жодній з команд не вдавалось вийти вперед на відстань більш ніж одного гола. На жаль, у завершенні Польща таки вирвалась вперед на «+ 2» (26:24 та 27:25), а наздогнати їх в українок часу вже не залишалось.

Поразка команда Налалії Ляпіної у драматичному протистоянні – 26:27. Напевне свій найкращий в кар’єрі матч у складі збірної України провела Наталія Савчин, яка, граючи на позиції правої півсередньої, допомогла переломити хід гри у першому таймі, і всього закинула 9 м’ячів. 6 голів в Ірини Глібко. Відмінно себе проявила воротар українок Юдіт Балог. Але багато рятували й польські голкіпери, користуючись великими проблемами господарок у реалізації своїх стовідсоткових моментів.

Україна не набрала очок в двох стартових турах відбору на Євро-2020, проте шанси на вихід до фінальної частини ще далеко не втрачено. Потрібно вигравати наступні матчі – два поєдинки проти Фарерських островів, домашню гру проти Румунії та виїзний поєдинок проти Польщі. Відбірний турнір відновиться у березні 2020-го року.
Київ. Палац спорту. 28 вересня.  2200 вболівальників
Україна: Балог, Тимошенкова, Воронько; Савчин 9, Глібко 6, Горільска 2, Левченко 4, Влада Бельмас 3, Вікторія Бельмас 2, Борщенко, Передерій, Смолінг, Дябло, Пташинська, Мелекесцева, Смбатян.
Головний тренер – Наталія Ляпіна
Польща: Гавлик, Плачек; Кудлач-Глоц 7, Зих 5, Ахрук 3, Кобилинська 2, Гжиб, Матущик 2, Янишевська, Драбік 2, Лабуда 1, Свержевська 1, Генга, Коханяк, Шаравага, Собех, Малішкевич.
Семиметрові: 1/2 – 3/3