Бойові та напружені матчі: «Галичанка» приймає «Реал» 4-5 жовтня

4-5 жовтня, цієї п’ятниці та суботи відповідно,  львівська «Галичанка» в межах третього туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2019/2020  прийматиме на домашньому майданчику миколаївський «Реал». «Реал» – один з основних суперників «Галичанки», тож ігри обіцяють бути видовищними. Саме на цьому наголосила капітан «Галичанки» Наталія Савчин, запрошуючи львів’ян на матчі:

«На ігри з «Реалом» ми налаштовуємось дуже серйозно, як і на будь-які відповідальні матчі. Переглядаємо ігри суперника, аналізуємо сильні і слабкі сторони, відпрацьовуємо захист і напад, які мають бути ефективні. Миколаїв – сильний суперник, ми важко грали з ним у минулих сезонах – бували і нічиї, і програші. Тому недооцінки з нашої сторони не буде. Матчі будуть бойові і напружені, отож, запрошуємо всіх охочих прийти і підтримати команду».

Матчі проходитимуть у спорткомплексі ЛНУ ім. І. Франка (вул. М.Черемшини, 31). Початок ігор: 4 жовтня (п’ятниця) о 17:30, 5 жовтня  (субота)  – об 11:30. Вхід – вільний.

Цікаво буде подивитися на манеру  гри «Галичанки» та її капітана Наталії Савчин, яка, до речі, нещодавно стала кращим бомбардиром збірної команди України за підсумками двох відбіркових матчів Євро-2020.