Львівська “Галичанка” здолала миколаївський “Реал” у першому матчі третього туру Суперліги

Найрезультативнішою гравчинею стала Наталія Савчин, на рахунку якої 12 голів

Сьогодні, 4 жовтня, у Львові “Галичанка” приймала миколаївський “Реал” у межах  третього туру чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги сезону 2019/2020.

Матч, як і прогнозувалося, вийшов напруженим та бойовим.

Перший тайм протікав у рівній боротьбі і закінчився з мінімальною перевагою господарок 14-13.

Зберігалася інтрига і на початку другого тайму: на 40-й хвилині матчу – паритет у рахунку – 20: 20. Проте у наступні 10 хвилин гандболістки “Галичанки” забили шість голів, “Реалу” – лише один – 26:21. Відіграти відставання попри всі намагання підопічним Наталії Пархоменко не вдалося. Матч так і завершився з п’ятиочковою перевагою господарок – 34:29.

Голи:

“Галичанка”: Наталія Савчин 12, Анастасія Мелекесцева 7, Наталія Шипляк 4, Діана Дмитришин 3, Катерина Козак 2, Юлія Головко 2, Мар’яна Маркевич 1, Христина Майкут 1, Анастасія Баранович 1, Тетяна Поляк 1.

“Реал”: Світлана Аксьонова 10, Христина Бабій 5, Владислава Слободян 4, Лілія Рябокінь 4, Дарина Каганець 3, Катерина Ткаченко 1, Катерина Тримпол 2.

Завтра об 11:30 відбудеться друга гра команд.