Львів’янки вже у чвертьфіналі Єврокубка

Завершилися матчі 1/8 фіналу Європейського кубку.  Як і на попередній стадії, ігри проти “Вікторії-Берестьє” відбувалися у палаці спорту “Галичина”.
Вчора львів’янки провели два різні тайми. У першому, після вдалого старту, вони розгубили перевагу та пішли на перерву з “-4”. У другому ж видали гандбол гідний набагато вищих стадій, ніж 1/8, та перемогли з рахунком 32:26, забезпечивши певний гандикап перед матчем-відповіддю.

Continue reading “Львів’янки вже у чвертьфіналі Єврокубка”

Валідольний матч: львівська “Галичанка” здобуває вольову перемогу

Галичанкам краще вдалося провести кінцівку матчу
Старт першого матчу 1/8 фіналу в Єврокубку для львівської Галичанки був обнадійливим – 3:0. Втім, номінальні господарки паркету ПС “Галичина” – Вікторія-Берестьє, яку очолює екстренер львів’янок, поступово відігравалися, а під кінець першої половини почали нарощувати перевагу. Так на перерву Вікторія-Берестьє пішла за переваги 18:14.

Continue reading “Валідольний матч: львівська “Галичанка” здобуває вольову перемогу”

У Львові вже цього вікенду відбудеться непересічна подія – львівська «Галичанка» прийматиме два матчі 1/8 фіналу гандбольного Єврокубка сезону 2020/2021. Суперником львів’янок за вихід до чвертьфіналу буде білоруський клуб «Вікторія-Берестьє» (Брест). Матчі відбудуться у львівському палаці спорту «Галичина»: 16 січня (субота) о 18 год., 17 січня (неділя) о 15 год. Через карантинні обмеження матчі пройдуть без присутності глядачів, однак ігри можна буде спостерігати наживо.  ПОСИЛАННЯ НА ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ – ТУТ

Інтриги події, крім розіграшу квитка у наступний раунд, додає той факт, що суперником «Галичанки» буде команда, яку зараз очолює колишній тренер львів’янок Василь Козар.

Що ж очікувати від гандбольних баталій та наскільки гаряче буде у Львові цього вікенду розпитали ми у гандбольних спеціалістів та вболівальників.

Continue reading “Чи пройде “Галичанка” до ¼ фіналу Єврокубка: думки гандбольних спеціалістів та вболівальників”

В 1/8 ФІНАЛУ ЄВРОКУБКА «ГАЛИЧАНКА» ДВІЧІ ЗІГРАЄ У ЛЬВОВІ

Обидва матчі 1/8 фіналу Європейського гандбольного кубку львівська гандбольна «Галичанка» зіграє у Львові.
Матчі львів’янок проти білоруської команди «Вікторія-Берестьє» (Брест), яку, до слова, очолює колишній тренер «Галичанки» Василь Козар, відбудуться у Львові 16 та 17 січня.

Continue reading “В 1/8 ФІНАЛУ ЄВРОКУБКА «ГАЛИЧАНКА» ДВІЧІ ЗІГРАЄ У ЛЬВОВІ”

Золота команда: «Галичанка» звітує про досягнення року

Гандбольна «Галичанка» сьогодні є однією з найтитулованіших львівських команд. Жодній іншій львівській команді в ігрових видах спорту повторити досягнення «галичанок» ще не вдавалося. І навіть у такий непростий рік «Галичанка» назбирала чимало гучних здобутків. Пригадаймо найяскравіші.

Continue reading “Золота команда: «Галичанка» звітує про досягнення року”

“Галичанка” переможно завершила змагальний 2020 рік

25-26 грудня львівська «Галичанка» на виїзді двічі здолала херсонську «Дніпрянку» у межах сьомого туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2020/2021.

Continue reading ““Галичанка” переможно завершила змагальний 2020 рік”

Завершальний матч року наживо: “Галичанка” vs “Дніпрянка”

У першому матчі 7-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги, який відбувся вчора, 25 грудня, “Галичанка” не залишила жодних шансів херсонській “Дніпрянці” — 42:23.
Сьогодні, 26 грудня, об 11 год друга зустріч команд. Спостерігайте онлайн за завершальним матчем 2020 року.

Continue reading “Завершальний матч року наживо: “Галичанка” vs “Дніпрянка””

Завтра «Галичанка» зіграє з «Дніпрянкою»

25-26 грудня чемпіонки України останніх років і лідерки чемпіонату нового сезону – гандболістки львівської «Галичанки» у Херсоні зіграють останні офіційні матчі поточного року у жіночій Суперлізі України проти тамтешньої «Дніпрянки», яка у турнірній таблиці йде 2-ою.

Continue reading “Завтра «Галичанка» зіграє з «Дніпрянкою»”

«Галичанка» знову перемогла

Львівська «Галичанка» вдруге здолала збірну Києва «Спартак».
Найбільше киянок засмучували галичанки Христина Майкут та Анастасія Мелекесцева (на фото), які по 7 разів кожна розписалася у воротах суперниць.