“Галичанка” вп’яте поспіль стала чемпіоном України

Гандболістки львівської “Галичанки” перемогли за тур до фінішу

16 квітня в Южному відбувся центральний матч другого туру другого етапу жіночої гандбольної Суперліги (група А), в якому зустрічалися львівська “Галичанка” та ужгородські “Карпати”. Попри те, що після перших 20-ти хвилин матчу  у рахунку вели «Карпати», «Галичанка» зуміла переломити хід гри ще у першому таймі (10:8)  і у підсумку перемогла суперниць з переконливою різницею – 25:16.    Найрезультативнішим гравцем львівської команди у цьому матчі стала капітан Наталія Савчин, в активі якої 8 закинутих м’ячів.

Continue reading ““Галичанка” вп’яте поспіль стала чемпіоном України”

“Галичанка” за крок до чемпіонства

Львівський гандбольний клуб впевнено продовжує боротьбу за золоті медалі

14 квітня у Южному відбувся стартовий матч другого туру другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги сезону 2018/19, у якому зустрілися миколаївський “Реал” та львівська “Галичанка”.  У наднапруженому матчі команди йшли м’яч в м’яч: за рівного рахунку відправились на перерву – 12:12, не здавали позицій й у другому таймі – за дев’ять хвилин до закінчення гри на табло світився нічийний результат – 19:19.  Проте львів’янки на класі вирвали перемогу – і не мінімальну, а з перевагою у три м’ячі – 24:21.

Continue reading ““Галичанка” за крок до чемпіонства”

Львівська «Галичанка» перебереться до Южного

Одразу заспокоїмо вболівальників – львівська «Галичанка» місце прописки не змінює, лише зіграє на виїзді  матчі 12 туру (або ж другого туру другого етапу) чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2018/19. 14-16 квітня трійка найкращих команд України, що визначилась за підсумками першого етапу, продовжить боротьбу у групі «А» за золоті нагороди. Нагадаємо, що у групі «А» змагаються львівська «Галичанка», ужгородські «Карпати» та миколаївський «Реал». У першій зустрічі цих команд в межах другого етапу чемпіонату України у групі «А» (27-29 березня, Ужгород) перемогу отримала «Галичанка», здолавши господаря туру – ужгородські «Карпати» – 27:26 та миколаївський «Реал» – 22:17.

Continue reading “Львівська «Галичанка» перебереться до Южного”

Львівська «Галичанка» перемогла у першому турі другого етапу чемпіонату України

Львівські гандболістки зміцнили лідерство у турнірній таблиці

27-29 березня в Ужгороді відбувся другий етап чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону-2018/2019. Змагалися команди групи А – три найсильніші команди, що визначились за підсумками першого етапу – львівська «Галичанка», миколаївський «Реал» та ужгородські «Карпати.

Continue reading “Львівська «Галичанка» перемогла у першому турі другого етапу чемпіонату України”

“Галичанка” перемогла “Карпати”на старті другого етапу Суперліги

Львівська “Галичанка” вирвала перемогу в ужгородських “Карпат” на останніх хвилинах  першої гри другого етапу чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону-2018/2019.

Continue reading ““Галичанка” перемогла “Карпати”на старті другого етапу Суперліги”

Трійка лідерів вступає у гру

Сьогодні, 27 березня, в Ужгороді розпочинається другий етап чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону-2018/2019.

Перший етап чемпіонату, в межах якого відбулося десять турів (20 ігор), завершено, і тепер найсильніші три команди за його підсумками сформували групу «А» та безпосередньо поведуть боротьбу за золоті медалі. Команди, які посіли 4-6 місця, потрапили до групи «Б».

Отож, у трійці лідерів – львівська «Галичанка», миколаївський «Реал» та ужгородські «Карпати», які посіли 1, 2 та 3 місця відповідно за результатами першого етапу. Херсонська «Дніпрянка», «Бровари» та київський «Спартак»  зіграють у другій трійці.

Continue reading “Львівська «Галичанка» сьогодні зіграє перший матч другого етапу гандбольної Суперліги”

Вісім гандболісток львівської “Галичанки” пройшли підготовку у збірних командах України

Одразу вісім гандболісток львівської “Галичанки” пройшли вишкіл у лавах  збірних команд України

Ілона Гайкова, Марія Гладун та Олександра Фурманець перебували у національній збірній. Головна команда країни спершу була на зборах в Конча-Заспі (17 – 20 березня).  У рамках зборів фахівці Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання та спорту України провели дослідження фізичного та психологічного стану гандболісток. А вже 22-23 березня збірна України зіграла у Мінську два контрольні матчі проти збірної Білорусі.  Українки, на жаль,  поступилися в обох іграх з рахунком 28:36 та 29:36 відповідно. Наша команда вперше грала під керівництвом олімпійської призерки Наталії Ляпіної, яка нещодавно стала в.о.  головного тренера. Зауважимо, що Наталія Ляпіна є першою в історії жінкою, яка очолює збірну команду України. Continue reading “Вісім гандболісток львівської “Галичанки” пройшли підготовку у збірних командах України”