Тренер “Галичанки”: “Зміни в нападі потрібно було робити раніше”

Головний тренер «Галичанки» Тетяна Штефан в комментарі xsport.ua розповіла про причини поразки від «Погонь Балтіка» у першому раунді Кубку ЄГФ. Обидва поєдинки чемпіонок України проти віце-чемпіона Польщі  проходили у Львові 17 та 18 вересня. «Галичанка» виграла 24:22 перший матч, але поступила наступного дня 20:24 й програла двоматчеве протистояння – 44:46.
 
Тетяна Штефан, головний тренер ГК «Галичанка»:
«Фінансово вигідно обидва матчі протистояння грати на майданчику однієї з команд. Наш клуб не став відмовлятися від домашнього поєдинку, тому «Погонь Балтіка» приїхав на дві гри до нас. Але вони їхали перемагати. У них дуже сильна команда і десь своїм досвідом вони нас і взяли.
 
Я розмовляла з їх тренерами, вони не очікували, що в Україні є така команда. Ми грали з ними два роки тому, але, за їхніми словами, «Галичанка» за цей час сильно змінилася. Ми могли пройти їх. Тут є і моя помилка. Коли в другому таймі другого матчу я поміняла напад і поставила Наталю Туркало правою півсередньою, Лесю Смолінг в центрі, а Наталію Савчин лівою півсередньою, ми почали наздоганяти суперниць. Полячки цього не очікували. Якби я зробила ці зміни раніше, то результат міг би бути іншим. Ми боролися до кінці, рук не опускали, навіть граючи в меншості забивали по два голи. Вважаю, ми повинні були більше вигравати в першому матчі, але в кінці не забили свої голи і до того ж отримали два двохвилинних вилучення.
 
У другому матчі суперниці вже розібрали нас у нападі. Ми ж посипалися в захисті. У них дуже потужна бразилійка (Монікі Банцілон), справжній б’ючий гравець. Якщо ми виходили на неї, то вона віддавала в лінію. З лінійною ми теж не впоралися. Саме лінійна «Погоні» (Каміла Щецина) зробила результат. У другому матчі нас також не вистачило в нападі. У полячок в обороні три людини по 185 сантиметрів і нашій задній лінії було складно».
 За матеріалами: handball.net.ua