Президент Федерації гандболу України привітав гандболісток “Галичанки”

Вчора Президент Федерації гандболу України привітав з 8 Березня гандболісток національної та молодіжної збірних команд України. Відповідно вітання отримали й гравчині львівської “Галичанки”.

Нагадаємо, що збірні проходять підготовку на Олімпійській базі в Конча-Заспі. Національна команда готується до чергових відбіркових матчів до чемпіонату Європи-2018; молодіжна – до відбору на чемпіонат світу-2018.

У таборі національної збірної перебувають семеро гандболісток львівської “Галичанки”: Баранович Анастасія, Воловник Наталія, Воронова Марія-Луїза, Давидянц Софія, Савчин Наталя, Стельмах Ірина, Стрюкова Наталія. Ще одна “галичанка” Ілона Гайкова, на жаль, не прибула на збори через отриману травму.

У лавах молодіжкивосьмеро львівських гравчинь. П’ятеро із “Галичанки” – Маркевич Мар’яна, Поляк Тетяна, Салтанюк Вікторія, Головко Юлія і Череп Тетяна; а також троє учениць Львівського училища фізичної культури – Борисевич Яна, Дмитришин Діана, Пихайленко Софія. Як відомо, саме у ЛУФК виховується резерв для “Галичанки”. А очолює молодіжну збірну екс-наставник “Галичанки”, старший вчитель відділення гандболу ЛУФК КОЗАР Василь Миколайович.

Як прокоментувала сайту http://hcgalychanka.com.ua капітан “Галичанки” Наталія Савчин, попри важку роботу на зборах настрій святковий:

“Вчора нас привітав Президент Федерації, подарував квіти, а на вечерю ласували тортиком і фруктами. Так що відчуття свята таки було”.