«Галичанки» на відпочинку. Частина 2: півсередні гравці

Продовжуємо розповідати та показувати, як гандболістки львівської «Галичанки» проводять свої канікули

Сьогодні про півсередніх – Наталію Савчин, Ілону Гайкову, Тетяну Поляк (ліві півсередні) та Наталію Воловник і Наталію Стрюкову (праві півсередні).

Капітан Наталія Савчин (22 роки) в першій половині відпустки проходила  збори й змагалася на міжнародному турнірі у Сеулі (Південна Корея) в лавах національної збірної  команди України.

Зліва направо гандболістки “Галичанки” Наталія Стрюкова, Софія Давидянц, Наталія Савчин, Ілона Гайкова, Тетяна Поляк

 На відпочинок з сім‘єю залишалося всього два тижні. Тому Наталка увесь вільний час  прагнула провести з родичами в рідній Городенці. Там же зустрілась з подругами, які колись також грали в «Галичанці» – Тамарою Смбатян і Лесею Смолінг. А ще дівчата побачились зі своїм першим тренером Богданом Аліманом. Обговорили гандбольні й не лише гандбольні новини.

На море Наталка так і не поїхала, але не засмучується, оскільки сімейні вечори за грою в покер та  міліонера, переглядом фільмів цілком компенсували це. Наталя впевнена, що «не настільки важливо, де відпочиваєш, головне – з ким». Тим більше море попереду – вже за кілька  днів почнуться збори «Галичанки» у Скадовську. А ми поки що милуємося тогорічним морським фото красуні-гандболістки.

Ілона Гайкова (21 рік) літо також зустрічала у Сеулі в таборі національної збірної команди України. Потім була вдома (дівчина родом з тернопільського містечка Ланівці) коло матусі.  Також на кілька днів їздила у християнський табір, де багато часу проводила зі знайомими  дітками.

Зліва Ілона Гайкова 

Ілона розчулена тим, наскільки гарно діти привітали її з днем народження, яке вона святкувала 1 липня.

Наймолодша півсередня Тетяна Поляк (18 років) встигла і в Сеулі потренуватися у складі збірної України, і в Одесі позасмагати.

Тетяна Поляк: «Свою відпустку я провела  на морі в Одесі з батьками. Дуже добре відпочила, поплавала, поїла солодку кукурудзку, гарно засмагла. Але  найприємніше було те, що відпочивала  з батьками, тому що ми дуже рідко буваємо всі разом».

Наталія Воловник (25 років) також відпочивала в Одесі, де разом зі своєю другою половинкою насолоджувалася теплим морем.

Але перед тим ще встигла стати віце-чемпіонкою України з пляжного гандболу серед жінок. 

Для Наталії Стрюкової (20 років) відпочинок розпочався з 23 червня,  бо до цього змагалася в Кореї (в складі збірної України), де «було також дуже круто», – згадує гандболістка.

Наталія Стрюкова: «Мені завжди мало відпочинку, скільки б його не було.  Найкращий відпочинок  – це вдома з батьками. А ще пощастило цього року поїхати в Залізний порт (Херсонська область) на гарну базу разом з моїм хлопцем. На Чорне море ходили лише зранку, увесь інший час їли та ніжились коло  басейну (сміється). Дякую коханому, що зробив такий гарний відпочинок. Кожен вечір у нас був не схожий на попередні: вечеряли в різних кафе, веселилися в луна-парку, розважалися у віртуальній реальності, їли пахлаву, багато морозива, смакували коктейлі. Я дуже тішуся, бо цей відпочинок був з коханою людиною , яку тепер я довго не побачу».

За попередніми даними Наталка переходить грати у закордонний клуб, отож, цьогорічна відпустка була для неї особливо ностальгійною, але водночас і незабутньою.

Далі буде….

Підготувала Наталія Васьо

Головне фото – Анжели Савченко