“Галичанка” – єдина українська команда, яка зіграє у жіночих гандбольних єврокубках сезону 2018/2019

Європейська Федерація гандболу опублікувала список всіх учасників єврокубків 2018/2019. 

У жіночих гандбольних єврокубках сезону 2018/2019 виступить одна українська команда – «Галичанка» (Львів). Чемпіонки української Суперліги заявилися на участь в Кубку EHF.
 

 «Галичанка» стартує з 1-го кваліфікаційного раунду (матчі 8/9 і 15/16 вересня). Щоб пробитися у груповий турнір, львівській команді необхідно подолати три раунди кваліфікації. Жеребкування учасників відбудеться 17 липня.
 
Учасники та формат жіночого Кубку EHF – https://goo.gl/MT7oYN 
 
У змаганнях чоловіків на Єврокубках виступлять чотири українські клуби.
 
«Мотор» (Запоріжжя). Ліга чемпіонів
 
Запорізький «Мотор» у груповій стадії Ліги чемпіонів зіграє у групі «В» разом з клубами ПСЖ (Франція), «Пік Сегед» (Угорщина), «Фленсбург» (Німеччина), «Ск`єрн» (Данія), «Загреб» (Хорватія), «Цельє» (Словенія), «Нант» (Франція).
 
Переможці груп «А» і «В» напряму вийдуть до 1/4 фіналу. Команди, які посіли місця з 2 по 6, почнуть вступи в плей-офф з 1/8 фіналу. Групова стадія триватиме з 12 вересня 2018 року по 3 березня 2019 року.
 
ЗТР (Запоріжжя). Кубок EHF
 
Віце-чемпіон України запорізький ЗТР вступить в Кубку EHF. Турнір стартує з 1-го раунду кваліфікації. ЗТР вступить у боротьбу з другого кваліфікаційного раунду (матчі 6/7 і 13/14 жовтня). Запорожцям потрібно подолати два відбіркові етапи, щоб пробитись до групової стадії. Жеребкування учасників Кубку EHF відбудеться 17 липня.
 
Учасники та формат Кубку EHF –  https://goo.gl/VUgJbJ  
 
«Донбас» (Донецький регіон) і ЗНТУ-ЗАБ (Запоріжжя). Кубок виклику
 
Два українських клуби – «Донбас» і ЗНТУ-ЗАБ – виступлять в Кубку Виклику.
Турнір стартує з 1/32 фіналу. На цій стадії зіграє запорізький ЗНТУ-ЗАБ (матчі відбудуться 6/7 і 13/14 жовтня). «Донбас», який представляє Донецький регіон, вступить в боротьбу з 1/16 фіналу (матчі – 17/18 і 24/25 листопада).
Жеребкування пар Кубку виклику відбудеться 17 липня. Весь турнір, включаючи фінал, пройде в форматі протистоянь з двох матчів «вдома – на виїзді». 
 
Учасники та формат Кубку Виклику – https://goo.gl/T1kU7B