Валентині Фроляк – 18!

Сьогодні, 11-го січня, вітання з нагоди 18-го Дня народження приймає одна з наймолодших гандболісток львівської «Галичанки» Валентина Фроляк.

Дівчина дебютувала у «Галичанці» цього сезону, тож своє повноліття зустрічає в статусі гравчині найсильнішої команди України. До речі, саме про це вона і мріяла – потрапити до «Галичанки».

Народилася 2001 року у селі Хутір-Будилів Снятинського району Івано-Франківської області. З 12-ти років розпочала займатися гандболом. Перший тренер – Ткач Сергій Михайлович. Валентина з вдячністю згадує того, хто навчав азам: «Сергій Михайлович повірив у мене, і завдяки йому я зараз тут». А ще завдяки цікавості.  Адже, як розповіла уродиниця, старша сестра ходила на гандбол, тож Валі також захотілося подивитися, що ж то таке. Отак обидві сестрички стали гандболістками. Окрім тренувань у місцевій секції щотижня їздили до Городенки, де заняття проводили знані дитячі тренери – Богдан Аліман та Любов Поляк. Дівчата й дотепер пам’ятають їх уроки! Також Валентина дуже цінує, що завжди поруч була мама.

Валентина Фроляк: «Наша мама робила все, щоби ми з сестрою мали змогу займатися улюбленим видом спорту –  оплачувала поїздки на змагання, купляла кросівки для тренувань і ще завжди вірила в нас. Мамо, ми дякуємо тобі та дуже любимо».

З 7 класу Валентина стала ученицею Львівського училища фізичної культури.  Там під орудою Василя Козара та Віталія Надича доросла до кандидата у майстри спорту України, неодноразово ставала чемпіонкою України серед дівчат та юніорок. А сестра Ольга, 1998 року народження, навчалася у КСЛІ (Київському спортивному ліцей-інтернаті), однак потім з об’єктивних причин завершила кар’єру. А ось для Валентини, сподіваємось, все тільки починається. Отож, увесь дружній колектив «Галичанки» насамперед бажає блискучої гандбольної кар’єри! Додамо, що Валентина  є членом молодіжної збірної команди України.

Валентинко, 18 років – це не звичайний день народження, а особливий: перехід до дорослого життя. Багато шляхів розстеляється перед тобою. Бажаємо знайти свою дорогу, а також велику любов. Нехай лише хороші і вірні люди будуть поруч. З повноліттям!