На старті фінального туру «Галичанка» підтвердила реноме лідера Суперліги

24 квітня львівська «Галичанка» зіграла з миколаївським «Реалом» у межах фінального туру чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги.

Львів’янки приймали суперниць на своєму майданчику вже у статусі чемпіонок Суперліги, який вони здобули ще у попередньому турі, однак розслабитись собі не дозволили. Та й «Реал» вийшов на гру максимально заряджений, адже у разі перемоги над «Галичанкою» (зрештою, хоча б нічиєї) у миколаївської команди залишався  шанс  надалі суперничати за срібло з «Карпатами». Отож, боротьба зав’язалась завзята.

У першому таймі «галичанки» навіть мінімально поступилися 13:14. Але вже у другому таймі зуміли довести вищий клас. Підопічні Віталія Андронова і Тетяни Штефан здолали «Реал» з загальним рахунком 28:23.

“Галичанка”–“Реал”  28:23 (13:14)

«Галичанка»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун – Мар’яна Маркевич 6, Ілона Гайкова 5, Наталія Савчин 5, Олександра Фурманець 3, Ірина Стельмах 2, Тетяна Поляк 2, Тетяна Череп 2, Юлія Головко 2, Анастасія Баранович 1, Ольга Братковська, Діана Дмитришин, Ірина Прокоп’як, Ольга Василяка, Софія Давидянц.

«Реал»: Ірина Никифорук, Владислава Граненко – Світлана Аксьонова 7, Христина Бабій 5, Лілія Рябокінь 4, Діана Червякова 2, Тетяна Борейчук 2, Леся Донець 1, Дарія Каганець 1, Наталія Ситенька 1, Ольга Шлюхтіна, Анастасія Пархоменко,  Анна Дереклєєва, Катерина Тримпол, Майя Наімі.

Пенальті: 3/1 – 2/2

Штрафний час: 10 – 8

Матч проаналізувала головна «галичанка» – капітан Наталія Савчин:

«Важко було налаштовуватись на цей останній тур, бо ми вже достроково стали чемпіонами. Але оскільки він проходив у нас у Львові, хотілось потішити вболівальників цікавою грою.

У першому таймі в нападі виходило все, крім найголовнішого – ми не забивали голи при виході сам на сам  з воротарем. Миколаївський воротар невисокого зросту, тому установка тренера була кидати тільки у верхні кути. Ми ж чомусь кидали нижче, ніби старались продовбати в воротареві дірку.  Були ще незначні помилки в захисті, можливо, через втому. У перерві між таймами тренери заспокоїли команду, щоби прибрати зайву метушню на майданчику. І дали установку кидати вниз. Чому вниз? Бо побачили, що ми все робимо навпаки (усміхається).  Реверсивна психологія спрацювала і ми покращили свою реалізацію.

Вже декілька останніх ігор ми виграємо «на характері», попередньо  створюючи  труднощі самі собі у першому таймі. Але й у цьому є свій плюс –  вболівальникам значно цікавіше дивитись такі напружені та емоційні ігри».

Додамо, що з цією поразкою  “Реал” втратив  шанс наздогнати “Карпати” у турнірній таблиці і тепер боротиметься за бронзу у серії плей-офф з херсонською “Дніпрянкою”. А ужгородські “Карпати” достроково стали віце-чемпіонами України.

25 квітня зіграють “Карпати” – “Реал”. А 26 квітня, цієї п’ятниці, о 17 год. відбудеться  завершальний матч –  «Галичанка» – «Карпати». Того ж дня львівська команда офіційно отримає титул чемпіона України. Завітайте на гру та поділіть радість чемпіонства  з «Галичанкою». Вхід вільний. Фотосесія з чемпіонками гарантована.