Затверджені головні тренери збірних України

Назва посади Наталії Ляпіної позбулась приставки “виконуюча обов’язки”. Олімпійська призерка офіційно затверджена на посаді головного тренера жіночої збірної України з гандболу. Призначення Наталії Ляпіної схвалила Комісія Міністерства молоді та спорту України. Підпис під наказом поставив міністр Ігор Жданов. Завдання Наталії Ляпіної та збірної України успішно проти кваліфікацію на чемпіонат Європи-2020. Відбірний турнір стартує у вересні 2019 року. Нагадаємо, що суперницями українок по групі стануть збірні Румунії, Польщі та Фарерських островів. На Євро вийдуть по дві найкращі команди кожної з відбріних груп.

Наталія Ляпіна — головний тренер збірної України

Також головних тренерів отримали юнацька та дівоча збірні України гравців 2002-2003 років народження. Рішення про їх призначення було прийнято на засіданні Президії Федерації гандболу України, що відбулось 6-го травня.

Головним тренер дівочої збірної України U-17 (2002-2003 р.н.) призначена Любов Федоренко. На початку серпня збірна цієї вікової групи зіграє в Тбілісі на чемпіонаті Європи-2019 серед команд другого дивізіону. Суперницями українок по групі стануть Сербія, Болгарія, Фарерські острови та Греція. Любов Федеронко є тренером київської ДЮСШ-2. У 2019-му році команда Федоренко дівчат 2006 р.н. завоювала золото чемпіонату України “Стрімкий м’яч”.

Головним тренером юнацької збірної України (2002-2003 р.н.) призначений Валентин Лобода. Він є старшим тренером відділення чоловічого гандболу КСЛІ. У чемпіонаті України 2018/2019 команда Валентина Лободи виграла золото у віковй групі 2002-2003. Асистентом головного тренера юнацької збірної став досвідчений фахівець Олександр Зборщик, тренер БВУФК. У минулому Олександр Зборщик очолював юніорські збірні України.   

Федерація гандболу України