Україна – у півфіналі чемпіонату Європи

Збірна України U-19, у складі якої змагаються гандболістки львівської «Галичанки», достроково виходить у півфінал чемпіонату Європи-2019 серед команд ІІ дивізіону

Сьогодні, 19 липня, українські гандболістки витримали нелегкий бій з польськими суперницями. Поступаючись на початку матчу, зуміли вирівняти гру і звести до нічийної перший тайм – 12:12. У другому таймі інтрига загострилася до межі, і українки продемонстрували справжній характер, зрівнявши рахунок за 12 секунд до закінчення гри.

Ukraine 26:26 Poland

Нагадаємо, що у попередніх матчах наші дівчата здолали збірну Боснії та Герцеговини з рахунком 30:21 та збірну Фінляндії з рахунком 24:17.

Так само не знала поразок і Польща.

Отож, обидві команди за матч до закічення групового турніру забезпечили собі 1-2 місце у турнірній таблиці і вихід у півфінал.

Завтра, 18 липня, Україна зіграє з Ізраїлем, а Польща з Фінляндією. Після цих матчів стане остаточно відомо, хто очолить турнірну таблицю і тим самим забезпечить собі зручнішого суперника на півфінал, де 1-й номер групи В зіграє з 2-им номером групи А, і навпаки – 2-й номер групи В зустрінеться з переможцем групи А.