Сьогодні збірна України побореться за бронзу чемпіонату Європи

Збірна України U-17 не зуміла перемогти Швейцарію у півфіналі  Євро-2019  і тепер боротиметься за бронзу

Півфінали гандбольного чемпіонату Європи серед команд другого дивізіону відбулися вчора, 10 серпня, у Тбілісі. У драматичному матчі українки поступилися лише одним м’ячем – 21:22.

Про перебіг матчу інформує  w17ehf.geohandball.ge
“Команди не могли відкрити рахунок упродовж 5 хвилин. Тоді українки забили два голи поспіль. На 12-й хвилині Швейцарія вперше зрівняла рахунок у матчі – 3: 3. Невдовзі було 4: 4, але Україна сконцентрувалася і знову пішла вперед 7: 4. На 25-й хвилині  – знову нічия – 8: 8, потім 9: 9. Перша половина гри закінчилася 11:9 на користь Швейцарії.
Після перерви Швейцарія продовжувала вести 15:12, але на 12-й хвилині Україні вдалося встановити паритет – 15:15. Надалі було 16: 16; 18: 18; 19:19; 20:20; 21:21. І на останніх секундах  Швейцарія перемогла 22:21″.

Як прокоментувала Любов Федоренко – головний тренер збірної України: “Гра була дуже цікавою.  Як завжди, ми не зуміли використати всі гольові моменти” ( у тому числі не реалізували чотири пенальті з восьми).

Кращим гравцем у команді Швейцарії була визнана воротар Сорая Шаллер, а кращим гравцем збірної України – Діана Дмитришин (гандболістка львівської “Галичанки” – прим.авт.). Відзнаку Діана отримувала зі сльозами на очах, адже для виходу до фіналу її команді забракло зовсім трішки.

У іншій півфінальній парі перемогу здобула Сербія.

1/2 фіналу:

Сербія – Литва 32:26

Швейцарія – Україна 22:21

Отож, сьогодні, 11 серпня, Україна розіграє з Литвою бронзові медалі, а Швейцарія та Сербія – титул чемпіона Європи серед команд другого дивізіону та путівку в елітний дивізіон.

Фінал чемпіонату Європи  відбудеться  о 17 год., матч за бронзу – о 15 год.