ХХІІ «Меморіал Хенріка Круглинського» (перебіг змагань)

У польському місті Любін тривають міжнародні змагання ХХІІ «Меморіал Хенріка Круглинського»
Вчора, 17 серпня, боротьбу на турнірі розпочала й львівська “Галичанка”. В активі львів’янок – 1 перемога та 1 поразка від головного фаворита турніру

Галичанка Львів – KPR Kobierzyce – 26:22 (12:13)

Голи: Маркевич 7, Поляк 6, Василяка 4, Дмитришин 2, Фурманець 2, Майкут 2, Мелекесцева 2, Баранович 1

Metraco Zagłębie Lubin – Галичанка Львів 28:16 (13: 7)

Голи: Фурманець 4, Шипляк 2, Маркевич 3, Головко 2, Майкут 2, Мелекесцева 1,Савчин 1, Дмитришин 1

Цікавим виявився ще один матч того дня – між Metraco Zagłębie Lubin та Iuventa Michalovce.
Ці команди зустрілися вдруге за підготовчий літній період. При першій зустрічі – на турнірі в Міхаловце Iuventa Michalovce виявилась сильнішою. Metraco Zagłębie Lubin прагнув реваншу і зараз, вже у домашньому турнірі, чудово впорався у 1 таймі, забезпечивши розрив у 7 м’ячів – 16-9. Проте господарі не втримали перевагу – вже через сім хвилин після перерви відставання Ювенти скоротилося до трьох м’ячів – 18:15, а на останніх хвилинах матчу гості зуміли встановити паритет. І за 15 секунд до закінчення м’яч опинився у володінні Ювенти. Гол гравчиня Ювенти забила на останній секунді, подарувавши важливу перемогу своїй команді.

Сьогодні, 18 липня, – завершальний день змагань.