Львівська «Галичанка» продовжує боротьбу за гандбольний Єврокубок

Цієї суботи наша команда, яка є єдиним представником України у жіночих гандбольних Єврокубках, зустрінеться з румунками

 Сьогодні ввечері гандболістки львівської «Галичанки» взяли курс на Румунію, де цієї суботи, 12 жовтня, продовжать боротьбу за Кубок ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону 2019/2020.

Нагадаємо, що у другому кваліфікаційному раунді на “Галичанку” чекає румунський клуб Magura Cisnadie. Матч відбудеться о 18 год. 

Цікаво, що у складі «Галичанки» у цьому матчі «дебютує» Марина Коновалова. Ліва крайня «Галичанки» знову повернулася в команду після пропущеного сезону, який вона провела у складі азербайджанського Azeryol Baku. Марина вже від початку цього сезону перебувала у тренувальному таборі «Галичанки», а тепер, владнавши всі документальні питання, виступатиме за неї й в офіційних стартах. Загалом склад «Галичанки» на ІІ раунд Єврокубка є таким:

– воротарі: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк

– польові гравці: Наталія Савчин (капітан), Діана Дмитришин, Наталія Шипляк, Марина Коновалова, Ірина Прокоп’як, Мар’яна Маркевич, Юлія Головко, Ольга Василяка, Олександра Фурманець, Христина Майкут, Катерина Козак, Анастасія Мелекесцева, Анастасія Баранович, Тетяна Поляк.                                                         

А вже 19 жовтня «Галичанка» прийматиме суперниць вдома – у Львові в палаці спорту «Галичина» (початок матчу о 18 год). Вхід вільний.

До третього кваліфікаційного раунду Єврокубка вийде  команда, яка переможе за сумою м’ячів, забитих у двох іграх. 

Фото Роман Породко