“Галичанка” програла матч, але зберігає шанси на вихід у наступний раунд Єврокубка

Матч-відповідь у Львові 19 жовтня

Львівська “Галичанка”  поступилася на старті  другого кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону 2019/2020.

Перший матч  2-го раунду львівські гандболістки грали на виїзді у румунському Чиснедіє (12 жовтня ) проти місцевого клубу Magura Cisnadie .  

Перший  тайм господарки залишили за собою (19:10), а у другому львів’янки змогли переважити на один м’яч (12:13), але цього для позитивного результату не вистачило. Матч закінчився з рахунком 31:23 на користь румунської команди.  

Найбільшою кількістю голів відзначилась капітан “Галичанки” Наталія Савчин – 7; також забивали Марина Коновалова (5), Мар’яна Маркевич, Тетяна ПолякАнастасія Мелекесцева (кожна по 3), Анастасія Баранович та Олександра Фурманець (по 1). 

Вже цієї суботи, 19 жовтня, «Галичанка» прийматиме суперниць вдома – у Львові в палаці спорту «Галичина» (початок матчу о 18 год). Вхід вільний.

Наші дівчата розраховують на максимальну підтримку вболівальників, адже ще зберігають шанси на вихід у наступний раунд.  Нагадаємо, що у  третій кваліфікаційний  раунд Єврокубка вийде  команда, яка переможе за сумою м’ячів, забитих у двох іграх. 

Фото Роман Породко