2 Наталія Савчин

#
2
Name
Наталія Савчин
Національність
ukr Ukraine
Position
Left back
Height
183
Weight
69
Поточна команда
ГК Галичанка
Past Teams
ГК Галичанка
Competitions
Балтійська ліга, Кубок України, Кубок ЄГФ, Суперкубок, Суперліга
Seasons
2016/17, 2017/18
Вік
22

Майстер спорту.

Народилася 18 січня 1996 року  у м.Городенка Івано-Франківської обл.

Гандболом почала займатися з восьми років в городенківській ДЮСШ в Алімана Богдана Романовича. Тоді паралельно ходила на танці, співала в хорі та плела бісером. Та зрештою обрала гандбол, адже батьки були гандболістами, тож пішла їх стопами. Мама була воротарем, тато правим півсереднім – обидва мали 2-ий дорослий розряд, їздили на змагання по Україні.

П’ять років грала за городенківську ДЮСШ, здобувши більше сорока медалей, близько п’ятдесяти грамот і десяток кубків «кращого гравця». На одному з таких турнірів Наталку запримітив львівський тренер Василь Миколайович Козар та запросив її, Лесю Смолінг і Тамару Смбатян у свою юнацьку команду до Львівського училища фізичної культури. 

З дванадцяти років розпочала навчатися у ЛУФК. Училище закінчила з золотою медаллю. Після закінчення ЛУФК потрапила до “Галичанки”. Також грала за гандбольну команду Львівської політехніки, де  навчалася  в Інституті хімії та хімічних технологій.

Член національної збірної команди України. 

У складі «Галичанки» – неодноразова чемпіонка України жіночої Суперліги, володарка Кубка та Суперкубка України. Півфіналістка Кубка Виклику-2015. Учасниця Кубків ЄГФ сезонів 2015/2016, 2016/2017. 
 
У складі студентської збірної України – чемпіонка Європи серед студентів, 7-ий лауреат Всесвітньої студентської універсіади.
Освіта: вища .
Хобі: читання книг, настільний теніс, аніме.
Життєво кредо: Борітеся – поборете.