15 Вікторія Сідлецька

#
15
Ім\'я
Вікторія Сідлецька
Національність
ukr Україна
Height
175
Weight
64
Competitions
Балтійська ліга, Суперліга
Вік
25

 

Майстер спорту.

Народилася 15 березня 1995 року у   Кам’янці-Подільському Хмельницької області. Мама Вікторії займалась волейболом в студентські роки, батько – боротьбою. Але сама дівчина у спорті опинилася не так вже й рано – у 10 років і то випадково. Віка згадує: «Моя подруга записалася на гандбольну секцію, я не знала, що це таке і захотіла подивитися. А тренер сказав  «чого будеш просто так  сидіти» і тицьнув мені в руки м’яч».  Ось так за велінням долі і завдяки тому тренеру –  Купчаку Андрію Мирославовичу Віка знайшла свій вид спорту. Їй одразу дуже сподобалась  гра! До тренувань підходила з таким завзяттям, що незабаром  стала однією з кращих гравчинь.   Не залишилась непоміченою іншими тренерами, тому вже у 13-річному віці перебралася до Львова. Тодішній тренер «Галичанки» Василь Козар відібрав дівчину для навчання у Львівському училищі фізичної культури (ЛУФК). Після закінчення ЛУФК Вікторія вступила  до Львівського державного університету фізичної культури.

Ще під час навчання у ЛУФК потрапила до  “Галичанки”  і чимало досягла у складі команди. Триразова чемпіонка України у жіночій Суперлізі, володарка Кубків України (2015 та 2016 рр.) та Суперкубка України-2016. Півфіналістка Кубка Виклику-2015, учасниця Кубків ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону 2015/2016 та 2016/17 рр.  Також у сезоні 2016/17 рр. разом з «Галичанкою» успішно дебютувала у престижній жіночій  Балтійській гандбольній лізі. 

«Галичанка» стала для Вікторії справжньою сім’єю, саме тут знайшла своїх найкращих подруг  – це Леся Смолінг, Марина Коновалова та тріо Наталок – Воловник, Савчин, Сабова.

Крім дружби, зустріла у спорті і справжнє кохання. Обранець Вікторії  – Олександр – також гандболіст, родом з Запоріжжя, де й робив перші кроки у спорті. Потім поїхав навчатися до Луганська, але після першого курсу перебрався до Львівського державного університету фізичної культури. Там й познайомились – опинилися в одній групі. Минулого року був запрошений до  команди ПГУ КАРТІНА-ТВ (Тирасполь (Республіка Молдова), за який продовжує виступати і сьогодні.

Збірні команди України. У 2013/14 рр. двічі проходила відбір до молодіжної збірної команди України на кваліфікаційні ігри до чемпіонатів Європи. Так побувала в Чехії та Ісландії, де набиралася досвіду міжнародних змагань.

А у 2015 році викликалася до лав національної збірної: зіграла в товариському  матчі проти команди Угорщини , а також на Кубку Турчина (2015 рік).

Хобі: Любить малювати.  Також відкрила у собі талант стиліста, іноді на прохання дівчат з команди  робить їм зачіски та make-up.

Життєве кредо: головне  – вірити в себе і любити те, що ти робиш.